Rezidenca 18 milionë dollarëshe e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Bota e Yjeve

Rezidenca 18 milionë dollarëshe e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 21:32
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se po e shijojnë pafund rikthimin në krahët e njëri-tjetrit.

Ata jo vetëm që u rikthyen bashkë, por po rijetojnë romancën e tyre në të njëjtën rezidencë ku kanë shijuar lidhjen e tyre në vitin 2004.

Por, duhet ta pranojmë se rezidenca e tyre është kaq madhështore!

Image
Rezidenca

Shuma e kësaj ndërtese është plot 18 milionë dollarë, e përbërë nga 11 dhoma gjumi dhe 12 banja, një pishinë të madhe, palestër.

Të fotografuar nga paparacët, Lopez dhe Afflex shihen të dy në një njëjtën ndërtesës, edhe pse jo së bashku. Ja pamjet mbresëlënëse të rezidencës së tyre.

Image
Rezidenca

Për rekorde realiteti në internet, rezidenca e stilit mesdhetar krenohet me 11 dhoma gjumi, duke përfshirë një suitë master me një ballkon, 12.5 banjo, një pishinë të madhe, palestër në shtëpi dhe më shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat