Rita Ora e lumtur pasi u bashkua me familjen e saj

Bota e Yjeve

Rita Ora e lumtur pasi u bashkua me familjen e saj

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 07:33
Rita Ora

Rita Ora për disa ditë ka qëndruar larg familjes.

Duket se është përmalluar shumë për ta, e këtë mall po e tregon edhe përmes postimeve në rrjetet sociale.

Këngëtarja publikoi tri imazhe duke vënë në pah bukurinë e saj natyrale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

“Kaq bukur që u ribashkova me familjen time LA duke qëlluar diçka vërtet emocionuese !!! Whoop whooop… dhe steeeeeel blu  “ shkroi ajo në mbishkrim të imazhit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat