“Jam e dehur”/ Arta Elezaj “çmend” rrjetin, poza provokuese me bikini

Bota e Yjeve

“Jam e dehur”/ Arta Elezaj “çmend” rrjetin, poza provokuese me bikini

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 16:07
Arta Elezaj

Arta Elezaj sapo është kthyer nga pushimet nga Dubai dhe për tu shplodhur nga ato pushime luksoze është zhvendosur në jug të Shqipërisë.

Teksa po relaksohet aktorja patjetër që ka publikuar pamje provokuese me bikini si di të bëj më mirë.

“Ok, jam e dehur”, ka shkruar ajo krah videos ku tregon linjat trupore.

Image

Kujtojmë se pak ditë më parë Arta festoi ditëlindjen dhe gjithashtu ka publikuar pamje ku duket mjaft tërheqëse.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat