Modelja 'seksi' me provokime në fushën e tenisit

Bota e Yjeve

Modelja 'seksi' me provokime në fushën e tenisit

Nga: Bota sot Më: 17 qershor 2021 Në ora: 22:00
Chloe Ferry

Ajo është përfolur për një takim me Jordan Hames të Love Island.

Dhe Chloe Ferry pa dyshim që mori vëmendjen e tij me fotot e fundit seksi.

Ajo pozoi derisa po luante tenis me shoqen e saj më të mirë, Bethan Kershaw.

Ylli i Geordie Shore dukej e bujshme derisa shfaqi kthesat e saj në një fustan të vogël të bardhë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat