Kim Kardashian ekspozon hiret në bikini rozë

Bota e Yjeve

Kim Kardashian ekspozon hiret në bikini rozë

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 17:07
Kim Kardashian

Ajo rrallë duket në formë jo edhe të mirë.

Dhe, Kim Kardashian dukej për mrekulli në reklamën e saj më të fundit të SKIMS.

Në xhirime, Kim pozoi për markën e saj T-String Thong dhe Skimpy Scoop Bralette ndërsa shfaqi kthesat e saj të famshme.

Ylli i realitetit ishte ulur me shpinë drejt kamerës e mbuluar me bizhuteri verbues të vendosura në të brendshmet e saj ndërsa vështronte kamera me fytyrën e saj të shkëlqyer me makijazhin e plotë.

Ndërsa ajo mund të mos ishte përballur plotësisht me kamerën, fotot i linin ende pak vend imagjinatës pasi ajo tregonte të pasmet dhe krahët e saj të tonifikuar.

Në një moment tjetër, bukuroshja tërhoqi krahun e saj me duart e saj të përkryera.

Postimi vjen vetëm disa ditë pasi Kim i hodhi përsëri linjat në vëmendje me një tjetër dukje befasuese të saj duke u kënaqur në plazh.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat