Edona po rikthen hitin e njohur, interpretimi mahnitës i saj

Bota e Yjeve

Edona po rikthen hitin e njohur, interpretimi mahnitës i saj

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 19:06
Edona Llalloshi

Këngëtarja e famshme kosovare, Edona Llalloshi, ka paralajmëruar që e ka gati projektin e ri muzikor.

Ajo ndryshe njihet edhe si bilbili i këngës duke u dalluar për talentin e saj, ku çdo këngë i shndërrohet në hit.

Kësaj radhe po vjen me një risi duke bërë rikthimin e këngës ‘Çka ka zogu’.

Këngëtarja publikoi një video teksa i bie pianos dhe këndon.

Image

Si gjithmonë edhe kësaj radhe me interpretimin e saj të gjithë i argëton.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat