Chrissy Teigen bëri një dalje të rrallë publike

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen bëri një dalje të rrallë publike

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 09:49
Chrissy Teigen

Modelja 35-vjeçare dhe gruaja e John Legend u pa duke buzëqeshur vesh më vesh ndërsa doli nga Porsche e saj e zezë për t’u drejtuar në ndërtesë, shkruan Daily Mail.

Ajo doli nga shtëpia e saj vetëm disa ditë pasi akuzoi stilistin Michael Costello për fabrikimin e një serie mesazhesh që pretendohet se i treguan asaj duke thënë se ai meritonte të ‘vuante dhe vdiste’.

Chrissy dukej e ndritshme në triko të saj me ngjyrë krem, të cilën e lidhte rreth belit për të theksuar figurën e saj.

Këmbët e gjata të modeles u shfaqën në një set xhinse të prera dhe ajo ngriti shtatin e saj me çizme të rrudhura të gjelbra.

Ajo e plotësoi dukjen e saj me një çantë dore Chanel të mbushur me tegela, të zhveshur nëpër bustin e saj.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat