Blogerja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të tretë

Bota e Yjeve

Blogerja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të tretë

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 18:46
Vjosa Muriqi

Vjosa Muriqi, blogerja bukuroshe shqiptare ka ndarë një lajm shumë të ëmbël me ndjekësit në rrjetin e saj social Instagram. Ajo ka bërë të ditur se është bërë nënë për herë të tretë dhe ka publikuar fotot emocionuese nga spitali.

Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet nga spitali me fëmijën e porsalindur në krahë.

“Mirë se vjen anëtari i ri i familjes! Më daten 21.06.2021 u shtua familja jonë më një engjëll të tretë♥ Mirë se erdhe shpirti jonë. Te duam perjetesisht”, ka shkruar ajo krahas fotove.

Kujtojmë se Vjosa është nënë e dy vajzave. Vogëlushet quhen Dea dhe Parajsa, të cilat janë bërë të njohura gjithashtu për publikun, pasi blogerja nuk ngurron që t’i publikojë ato në rrjete sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat