Jessica Alba shumë e lumtur përkrahë bashkëshortit

Bota e Yjeve

Jessica Alba shumë e lumtur përkrahë bashkëshortit

Nga: Bota sot Më: 23 qershor 2021 Në ora: 10:04
Jessica Alba

Jessica Alba dhe bashkëshorti i saj, Cash Warren u shfaqen bashkë të martën në mbrëmje në një natë romantike në Beverly Hills.

Aktorja 40 vjeqare e Sin City dhe burri i saj u panë shumë të qeshur duke dalë nga restauranti grek.

Jessica kishte veshur një xhaketë sportive të kuqe me një palë xhinse të gjera.

Ajo kishte mbathur edhe taka të larta të zeza./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat