Pas ndarjes nga Bearti, Tea merr një vendim

Bota e Yjeve

Pas ndarjes nga Bearti, Tea merr një vendim

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 10:56
Tea dhe Bearti

Tea vendos të mos e bëjë publik partnerin e ri.

Tea Trifoni bëri famë që nga pjesëmarrja në “Përputhen”, ndërsa vazhdon të ketë vëmendje të publikut edhe pas largimit nga programi.

Ajo ishte e lidhur me Beart Rexhepin kur u largua nga programi, ndërsa pas pak kohe i ndanë rrugët.

Image

Së fundi, Tea i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve, të cilët edhe kësaj radhe donin të dinin detaje nga jeta private e saj.

Një ndjekës i shkruan “A nuk do ta besh publik te dashurin?, kurse ish-konkurrentja pa hezituar i thotë “Jo, jo, kurrë më”.

Image

E gjithë kjo vjen pak kohë pasi Tea në një intervistë ka lënë të kuptohet se ka nisur një romancë të re, por nuk ka preferuar të japë detaje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat