Malësori për herë të parë prezanton gruan e tij

Bota e Yjeve

Malësori për herë të parë prezanton gruan e tij

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 19:36
Malësor Prenkocaj

Malësor Prenkocaj është këngëtar i njohur shqiptar nga Triesh, Malësija-Mali i Zi ku edhe u rrit.

Malësori ishte një anëtar i grupit folklorik i njohur nga Triesh, i quajtur “Besa”, ai ishte i njohur si solo këngëtar dhe poashtu instrumentist që i binte Çiftelisë dhe sharkisë.

Pasioni i tij për muzikën nisi kur ai ishte fëmijë dhe sot e kësaj dite ai ende e ka pasion muzikën.

Kënga e tij e fundit ishte “Malli për ty” ku edhe rezultoi mjaft e suksesshme.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy në një postim që ai ka bërë në llogarinë e tij në Instagram është një foto që ai ka postuar bashkë me gruan e tij, gjë që nuk e kishte bërë më parë.

Image
Malësori prezanton gruan e tij
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat