Ronela Hajati ekspozon linjat trupore në bikini

Bota e Yjeve

Ronela Hajati ekspozon linjat trupore në bikini

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 21:40
Ronela Hajati

Këngëtarja shpeshherë vë në dukje fizikun e saj perfekt.

Dhe, Ronela Hajati sot ka postuar imazhe të reja në Instagram e cila ka treguar se ka nisur pushimet.

E veshur me bikini me ngjyrë të zezë, ajo ka ekspozuar këmbët e saj dhe ka zbuluar se është duke pushuar në Ksamil.

Image
Image

Tutje, në përshkrimin e postimit Ronela Hajati ka shkruar se nuk i ka përfunduar edhe tetë projekte muzikore.

Ndryshe, kënga e fundit e saj është bashkëpunimi me Vig Poppën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat