Arbenita ka marrë sërish vëmendje

Bota e Yjeve

Arbenita ka marrë sërish vëmendje

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 18:09
Arbenita

Bashkëshortja e Feros edhe sot nuk shpëtoi pa marrë vëmendjen e ndjekësve të saj në instagram.

Modelja shqiptare nuk ka hezituar që në instastoryn e saj të ndajë këtë video teksa pozon për shtëpinë e modes “Fashionnova”.

Veshur me një korset të zi të ngushtë për trupi Arbenita fokuson belin e saj të hollë.

Image

Përndryshe, ajo dhe Fero ka pesë muaj që janë bërë prindër për herë të parë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat