Anxhelina Hadërgjonaj befason me linjat trupore

Bota e Yjeve

Anxhelina Hadërgjonaj befason me linjat trupore

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 14:15
Anxhelina Hadërgjonaj

Këngëtarja ka ditë që po i shijon pushimet.

Dhe, ajo po ndan postime të njëpasnjëshme në rrjetet e saj sociale

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar fotografi të reja derisa shihet duke shijuar pamjet e detit.

Image
Image

Ndërkohë, ajo ka zgjedhur t’i postojë tri imazhe teksa ka marr vëmendje me linjat trupore.

Ndryshe, Anxhelina Hadërgjonaj  po e shijon suksesin e këngës ‘Run For’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat