Trendi më i ri nga Kim Kardashian

Bota e Yjeve

Trendi më i ri nga Kim Kardashian

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 06:49
Kim Kardashian

Trendi më i ri i zbardhjes së vetullave ka hyrë në skenë

Personazhet e famshme janë kryesisht ato që diktojnë trendët, kështu që ne kaluam nga trendi i vetullave të holla, te vetullat e trasha të popullarizuara, ndërsa tani kemi vërejtur diçka krejt të re në botën e Hollywoodit.

Shihni se si u rri ky trend Kim Kardashian dhe Katy Perry.

Image
Kim Kardashian

Metoda e re përfshin zbardhjen e plotë të tyre me përbërjen e tenit së lëkurës.

A do të dominojë plotësisht kjo tendencë, si të tjerat, në “botën e vetullave”?

Image
Katy Perry

Rezultati përfundimtar është mbresëlënës, por a na pëlqen vërtet?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat