Kylie Jenner pozon totalisht e zhveshur

Bota e Yjeve

Kylie Jenner pozon totalisht e zhveshur

Më: 4 gusht 2021 Në ora: 01:01
Kylie Jenner

Që motrat Kardashian-Jenner dinë ta tërheqin vëmendjen në çdo lloj mënyre kjo është pak, por e sigurt! Së fundmi, Kylie Jenner i ka surprizuar të gjithë teksa ka pozuar totalisht e zhveshur dhe e lyer me një bojë në ngjyrë floriri në gjithë trupin.

Me këto foto ajo ka paralajmëruar hedhjen në treg të produkteve të reja të kozmetikës.

Ato do të publikohen për ditëlindjen e saj, në datë 10 gusht.

Ajo u shpreh shumë entuziaste për ditëlindjen dhe këtë vit feston 24-vjetorin e lindjes. Milionerja ka zgjedhur pikërisht floririn 24-karat si tematikë për ditëlindjen, duke qenë se këtë vit bën 24 vjeçe.

Më herët Kylie Jenner njoftoi se dhe vajza e saj, Stormi, do të ketë një markën e saj së shpejti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat