Vildanja shfaq linjat trupore në rroba-banje

Bota e Yjeve

Vildanja shfaq linjat trupore në rroba-banje

Më: 4 gusht 2021 Në ora: 19:42
Vildane Zeneli

Modelja e njohur Vildane Zeneli është nga shqiptaret e para që depërtoi si modele në skenën botërore.

Modelja që ka punuar me emra të mëdhenj të modës jashtë kësaj ka një profesion komplet tjetër.

Ajo ka folur për kohën e pandemisë kur aktivitetet e modës kishin pushuar komplet por ajo kishte me çfarë të merrej.

Vildanja jashtë modelingut punon në fushën e menaxhmentit në një kompani, fushë të cilën e ka studiuar.

Mes tjerash ajo ka zbuluar se tashmë është më selektive sa i përket punës si modele dhe pranon vetëm disa nga ofertat që i vijnë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat