Dhurata Dora emocionon me foton e rrallë përkrah Sabri Fejzullahut

Bota e Yjeve

Dhurata Dora emocionon me foton e rrallë përkrah Sabri Fejzullahut

Më: 14 gusht 2021 Në ora: 07:33
Sabri Fejzullahut, Dhurata Dora

Sot Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të suksesshme në industrinë muzikore dhe duket se kjo ka qenë ëndrra e saj e fëmijërisë që ka mundur ta bëj realitet. Dikur Dhurata ishte fanse e artistëve të mëdhenj shqiptarë e sot pozon përkrah tyre si kolege.

Ditën e sotme këngëtarja ka ndarë në Instagram një foto shumë të veçantë të saj përkrah Sabri Fejzullahut.

Ajo ka bashkuar dy imazhe, njëri prej i shkrepur shumë vite më parë kur Dhurata ishte ende fëmijë dhe pozonte me Sabri Fejzullahun, që duhet të ketë qenë një nga këngëtaret e saj të preferuar asokohe.

Image

Ndërsa në foton tjetër ajo shihet po ashtu përkrah Sabri Fejzullahut, por fotografia është bërë ditët e fundit, tashmë që Dhurata është një artiste e arrirë. Siç duket Dhurata është emocionuar shumë nga ky kolazh dhe menjëherë e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat