Çka po feston ‘Republika’ e ‘Çka ka shpija’?

Bota e Yjeve

Çka po feston ‘Republika’ e ‘Çka ka shpija’?

Më: 2 shtator 2021 Në ora: 14:28
Teuta Krasniqi

Dihet se prej kohësh, aktorja Teuta Krasniqi e njohur në rolin e Republikës në serialin “Çka ka shpija” është në një lidhje dashurie.

Por, kjo lidhje u vu në shënjestër sërish nga disa postime të “Blikës”.

Aktorja postoi një tufë lulesh dhe dy unaza duke bërë që të dyshohet.

Propozim? Fejesë? Martesë! Asnjëra nga këto por vetëm festë!

Ajo shënon tre vjetorin e lidhjes të cilin partneri Agoni, është përkujdesur që ta bëjë goxha më special.

Image

Një hap i ri në lidhje mund të mos jetë i largët por të paktën tani për tani, nuk ka ndodhur ende!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat