Demi Rose vjen poza provokative para helikopterit

Bota e Yjeve

Demi Rose vjen poza provokative para helikopterit

Më: 14 shtator 2021 Në ora: 21:22
Demi Rose

Demi Rose ka bërë edhe një paraqitje sensacionale ku ka ekspozuar gjoksin e saj në një fotosesion tepër seksi në Itali

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për ta treguar trupin e jashtëzakonshëm të saj.

Demi Rose nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës me fizikun e saj të famshëm derisa ka pozuar tepër provokative para një helikopteri.

Modelja (26) i ka ofruar përcjellësve të saj një ofertë tepër të nxehtë, ku është zhveshur pothuajse e tëra dhe është parë në ballkon edhe të hotelit të saj në Positano të Italisë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat