Khloe Kardashian ekspozon me veshje nga marka e saj

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian ekspozon me veshje nga marka e saj

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 21:55
Khloe Kardashian

Ajo lansoi markën e veshjeve pesë vjet më parë.

Dhe, Khloe Kardashian u dëshmua se ishte modelja perfekte pasi tregoi kornizën e saj të përshtatshme për një fushatë të mirë amerikane në mediat sociale.

Ylli 36-vjeçar tronditi me një veshje lëkure vinyl për të përputhur një skaj të lapsit të shtrënguar për lëkurën për një ansambël elegant sezonal.

Khloe, tregoi krahët e saj të tonifikuar dhe të nxirë ndërsa pozicionoi duart mbi pjesën e pasme të saj ndërsa gjeti dritën perfekte.

Ajo shtoi centimetra në kornizën e saj statujore me një palë take plastike ndërsa pozonte për xhirimin e fotografisë në magazinë.

Motra e saj më e madhe, Kim, kohët e fundit bisedoi me Ellen DeGeneres në lidhje me potencialin për të shtuar më shumë fëmijë në familjen në rritje, një mendim që Khloe e ka menduar me të dashurin Tristan Thompson.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat