Myleene Klass kaq elegante, ecë rrugëve të Londrës

Bota e Yjeve

Myleene Klass kaq elegante, ecë rrugëve të Londrës

Nga: Bota sot Më: 17 shtator 2021 Në ora: 18:38
Myleene Klass

Ajo gjithmonë tërheq vëmendjen me veshjet e saj elegante.

Dhe Myleene Klass edhe njëherë tregoi figurën elegante kur doli me një fustan të printuar leopardi pasi mbaroi punën e saj në Smooth Radio të premten,

Ylli televiziv u shfaq me qizme të gjata ngjyrë ari me taka.

Ajo më këtë veshje u shfaq duke ecur në këmbë në rrugët e Londrës./Bota sot

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat