Demi Rose ekspozon gjoksin në korsetin e zi

Bota e Yjeve

Demi Rose ekspozon gjoksin në korsetin e zi

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 16:32
Demi Rose

Ajo ka qenë prej kohësh e njohur për shfaqjen e figurës së saj të bujshme.

Dhe Demi Rose edhe një herë po shfaqte dekoltenë e saj të bollshme në një korse seksi të zezë, teksa rrezatonte diellin në një largim luksoz në Positano, shkruan dailymail.

Modelja, 26 vjeç, e cila ka qenë me pushime në Itali, pozoi në mënyrë joshëse me pamje nga një sfond mahnitës pasi rrëshqiti në një copë zbuluese.

Image

Demi e shfaqi bustin e saj të famshëm në korse të zezë që i theksonte kthesat e saj.

Beli i vogël i yllit u shfaq në një copë, me brinjët e saj me shkëlqim brune që i binin në shpinë.

Të enjten Demi vendosi pulsin duke garuar edhe një herë teksa veshi një veshje që përqafonte figurën për një seri fotografish marramendëse.

Image

Ajo dukej e bujshme në një korse të zezë me një detaj ngjyrë ari në gjoks.

Influencuesja veshi gjithashtu një skaj të zi me një detaj të tejdukshëm që i lejon Demi të tregojë kthesat e saj të famshme.

Duke i lënë flokët e saj brune të bien mbi supet e saj, Demi gjithashtu mbante një paletë të lehtë grimi.

Krahas fotografisë, bukuroshja shkroi: ‘E tronditur, jo e trazuar’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat