Yjet në Emmy Awards, kush u vesh më bukur?

Bota e Yjeve

Yjet në Emmy Awards, kush u vesh më bukur?

Nga: Bota sot Më: 20 shtator 2021 Në ora: 09:56
Catherina Zeta Jones

Lista A e yjeve të televizionit u kthy në tapetin e kuq në mënyrë spektakulare në Emmy Awards të dielën, ku yjet u shfaqën nga pixhamat deri tek veshjet më të mira, nga viti i kaluar.

Dikush shfrytëzoi rastin për tu paraqitur në mënyrë magjepsëse kur arritën në Los Angelos për të nisur ceremoninë e 73-të të Emmy.

Ylli i Queen Gambit, Anya Taylor u shfaq me një fustan të mrekullushëm nga Dior, Haute Couture me një pallto të guximshme.

Catherine Zeta Jones në Cristina Ottaviano, Kate Winslet në Armani Prive, Kerry Washington në Etro dhe Kaley Cuoco në Vera Wang./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat