Camila i nxjerr të gjitha, derisa lahet në det

Bota e Yjeve

Camila i nxjerr të gjitha, derisa lahet në det

Nga: Bota sot Më: 21 shtator 2021 Në ora: 09:56
Camila Cabello

Camila Cabello ngriti temperaturat e veshur në bikine kur u shfaq në plazhet e Miamit të hënën.

Aktorja e Cinderelles u shfaq me një veshje shumë të vogël.

Ajo u pa duke marrë rreze dielli në bikinet ngjyrë të verdhë.

Ajo mori shumë vëmendje kur u shfaq afër bregut për të shijuar ujin dhe temperaturat e ngrohta./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat