Marina Vjollca shfaqet mahnitëse si shtatzënë

Bota e Yjeve

Marina Vjollca shfaqet mahnitëse si shtatzënë

Më: 22 shtator 2021 Në ora: 13:44
Marina Vjollca

Moderatorja e njohur po vazhdon ta shijojë shtatzëninë e saj.

Dhe, disa nga momentet e bukura, Marina po i ndan në rrjete sociale.

Së fundmi, ka zgjedhur të publikojë fotografi në Instagram, teksa shihet me barkun e rrumbullakosur.

E veshur me një fustan me ngjyrë të kuqe dhe bezhë, ajo ka theksuar barkun e saj e cila siç shihet është në muajt e fundit.

Ndërkohë, dukjen e saj, bukuroshja bionde e ka përfunduar me flokët e kapura, syze dhe një palë take.

Kujtojmë se, Marina Vjollca bashkë me reperin, Ghetto Geasy do bëhen prindër për herë të parë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat