Lindsey vjen me poza joshëse nga pushimet

Bota e Yjeve

Lindsey vjen me poza joshëse nga pushimet

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 15:31
Lindsey

Lindsey ka pozuar për rrjete sociale.

Lindsey Pelas është ndër emrat më të komentuar në rrjete sociale, për paraqitjet provokuese.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mbledh më shumë se 8 milionë ndjekës, ku edhe publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo karriera.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka shfaqur pamje ku shihet e veshur me bikini ngjyrë neoni që i theksonte asaj linjat trupore.

Ajo pranoi komente pozitive pas publikimit të imazheve provokuese.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat