Rina Balaj ndryshon ngjyrën e flokëve, bëhet bionde

Bota e Yjeve

Rina Balaj ndryshon ngjyrën e flokëve, bëhet bionde

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 07:06
Rina Balaj

Rina Balaj e cila po shijon aktualisht suksesin e këngës së fundit “Addiction”, ka befasuar fansat e saj me një ndryshim drastik në dukje.

Derisa jemi mësuar ta shohim si flokëkuqe, Rina tashmë është tërësisht bionde.

Rina ndau me fansat në llogarinë e Instagramit disa fotografi duke treguar ndryshimin e madh në pamje.

Image
Rina Balaj

“Më hidh në ujq dhe unë do të kthehem duke udhëhequr tufën”, ka shkruar Rina në mbishkrimin e imazheve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat