Luana Vjollca ekspozon format trupore në fustanin e shkurtër

Bota e Yjeve

Luana Vjollca ekspozon format trupore në fustanin e shkurtër

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 08:45
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka ndarë foto të reja në Instagram.

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është një ndër më të kërkuarat të publikut.

Ajo së fundmi ka ndarë imazhe të reja në Instagram, ku shihet e veshur me një fustan të zi të ngjitur pas trupit ku i zbulon format trupore dhe këmbët e gjata.

Image
Image

Ndërsa flokët ajo vendosi ti mbante larg fytyrës dhe natyrale teksa për fytyrën kishte vendosur të mbante grim të bukur.

Pas publikimit fansat e prezantueses komentuan pamjen joshëse të Luanës mjaft shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat