Justin Timberlake fotografohet super në formë gjatë xhirime

Bota e Yjeve

Justin Timberlake fotografohet super në formë gjatë xhirime

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 09:45
Justin Timberlake

Justin Timberlake u pa duke xhiruar një film të ri në Atlanta të Premten.

40-vjeçari baba i dy fëmijëve është duke punuar në një film të ardhshëm të quajtur Reptile.

Ai do të luajë përballë Benicio Del Toro, 54 vjeç, në funksionin nga Black Label Media.

Timberlake po del nga filmi i tij Palmer, i cili debutoi në Apple TV Plus në janar.

Ai gjithashtu kohët e fundit nënshkroi për të portretizuar Chuck Barris, në një seri televizive të përshtatur të “autobiografisë së tij të paautorizuar” Rrëfimet e një mendje të rrezikshme.

Kujtojme se Justin mbështeti Britney Spears për gjyqin me babain e saj

“Pas asaj që pamë sot, ne duhet ta mbështesim Britney në këtë moment. Përtej të shkuarës sonë, të mirë dhe të keqe, dhe nuk ka rëndësi sa kohë më parë ka ndodhur… ajo që po ndodh me të nuk është e drejtë. Asnjë grua nuk duhet të ndalohet për të marrë vendime për trupin e saj. askush nuk duhet të mbahet kundër dëshirës së tij… apo të kërkojë leje për të pasur akses mbi gjërat për të cilat ka punuar gjithmonë shumë fort

Jessica dhe unë i dërgojmë Britney-t gjithë dashurinë tonë dhe mbështetje absolute në këtë kohë të vështirë. Shpresojmë që gjykata dhe familja e saj të vendosin drejtësi dhe ta lenë atë të jetojë ashtu siç ajo dëshiron të jetojë”, ka shkruar Justin në disa postime në Twitter.

Justin dhe Britney nisën një lidhje dashurie në vitin 1999 dhe u ndanë në 2002-n, 6 vite para se këngëtarja të merrej në kujdestari nga i ati.

Image
Justin Timberlake
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat