Melinda thekson këmbët e gjata në pozat e fundit

Bota e Yjeve

Melinda thekson këmbët e gjata në pozat e fundit

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 22:49
Melinda Ademi

Melinda Ademi ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale.

Reperja shqiptare Melinda Ademi së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Melinda është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo ajo profesionale.

Melinda po viziton Londrën dhe po ndan postime nga atje duke joshur fansat me paraqitjet atraktive.

Image
Image

Ajo së fundmi ka publikuar disa pamje nga fotosesioni i ri ku shihet e veshur me rroba të ngushta të cilat i thekjsojnë linjat trupore.

Këmbët e gjata të reperes morën vëmendjen e komentusve të cilët komplimentuan fizikun e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat