Elita Rudi tregon se me çfarë e ushqen Botën e vogël

Bota e Yjeve

Elita Rudi tregon se me çfarë e ushqen Botën e vogël

Më: 29 shtator 2021 Në ora: 22:08
Elita Rudi me Botën e vogël

Prej disa kohësh, moderatorja Elita Rudi është shkëputur nga ekrani. Ajo i është përkushtuar me kohë të plotë familjes, veçanërisht rritjes së dy fëmijëve të saj.

Herë pas here, Elita nuk nguron të publikojë në Instagram edhe foto të ndryshme, ku shfaqen gjatë ditës Zëri dhe Bota e vogël.

Së fundmi, moderatorja ka ndarë me ndjekësit një foto, ku vogëlushja shihet teksa ha krepa. Ndonëse sapo ka filluar të përtypet, Bota duke i shijon shumë petët.

Image
Insta

Kjo pamje ka ngrohur zemrat e të gjithëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat