Angelina Jolie kapet ‘mat’ me ish bashkëshortin

Bota e Yjeve

Angelina Jolie kapet ‘mat’ me ish bashkëshortin

Nga: Bota sot Më: 13 tetor 2021 Në ora: 10:43
Angelina Jolie

Angelina Jolie është parë edhe njëherë me ish bashkëshortin e saj, Jonny Lee Miller.

Ish qifti janë fotografuar duke shijuar një darkë së bashku të hënën në Beverly Hills në Kaliforni.

Ylli i Maleficent e cila ende është në 'luftë' për divorc me ish bashkëshortin Brad Pitt, ishte veshur me të zeza.

Ajo kishte veshur poashtu edhe taka, ndërsa u shfaq në makinën e Miller para se të largoheshin bashkë./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat