Khloe Kardashian i tregon të gjitha me veshjen e ngushtë

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian i tregon të gjitha me veshjen e ngushtë

Nga: Bota sot Më: 13 tetor 2021 Në ora: 10:47
Khloe Kardashian, Malika Haqq

Khloe Kardashian ndau disa foto me Malika Haqq me produktet e gjysëm motres së saj, Kylie Jenner.

Themeluesja e Good American modeoi një veshje seksi të Chanel kur pozoi me shoqen e saj të ngushtë, për një kohë të gjatë.

Derisa kishte veshur këto rroba të ngushta, shoqja e saj kishte kombinuar pantollona e bluzë poashtu të ngushta.

Njëra bionde e tjera brune, duket se të dyja po shijonin shoqërinë e njëra tjetres./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat