Edhe Sara Hoxha do të bëhet së shpejti këngëtare?

Bota e Yjeve

Edhe Sara Hoxha do të bëhet së shpejti këngëtare?

Më: 13 tetor 2021 Në ora: 13:34
Sara Hoxha

Që prej kur Ledri Vula bëri publike lidhjen me sara Hoxhën, kjo e fundit është bërë aq e famshme saqë duket se po “i rrezikon” vëmendjen partnerit.

Duhet ta pranojmë se Sara është bërë shumë e preferuar nga publiku që prej fillimit, me anë të postimit të fotove apo video-ve ku shfaqej krah Vulës duke bërë shaka dhe lojra, e më pas ajo u bë më e dashur për të gjithë me ardhjen në jetë të Poem Blu, një ndër bebushet më të bukura të showbiz-it shqiptar. Ku llogaria e Instagram-it të Sarës është e mbushur me foto e video të familjes apo Poemës, gjithashtu ata i kanë hapur një llogari personale vogëlushes, ku postojnë shumë shpesh.

Por përpos të gjithave, Hoxhën e kemi parë në shumë role, si partnere, mike, nënë, kuzhiniere, por asnjëherë nuk e kishim parë si një këngëtare.

Image

Këtë herë ajo i kaloi të gjitha pritshmëritë pasi ka postuar një InstaStory të një shtëpie muzike, por në postin e rradhës ajo shfaqet me kufje para një mikrofoni, duke kënduar. Në shkrimin e fotos thuhej:

Image

Duke ndryshuar karrierën e saj, kini vëmendje!

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat