Arta Nitaj vjen me poza ‘hot’ nga Dubai

Bota e Yjeve

Arta Nitaj vjen me poza ‘hot’ nga Dubai

Më: 13 tetor 2021 Në ora: 18:00
Arta Nitaj

Ajo festoi ditëlindjen në Dubai së fundi.

Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet duke shijuar kohën e ngrohtë e veshur vetëm me rroba-banje të cilat i theksonin linjat trupore.

Bukuroshja së fundi ka filluar pushimet në Dubai ku edhe festoi ditëlindjen e 25-të, teksa edhe ndau pamje nga festa e organizuar pikërisht për ditën e saj të veçantë.

Image

Arta postoi pamje të reja nga pushimet, teksa shihet duke shijuar ditën në bikini ngjyrë blu dhe me grim e dukje mjaft natyrale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat