Modelja nuk njeh limit, çmend rrjeti me pozat e reja

Bota e Yjeve

Modelja nuk njeh limit, çmend rrjeti me pozat e reja

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 17:48
Lindsey

Modelja arrin të marrë vëmendje me pozat e saj.

Lindsey, nuk hezitoi të tregoj figurën e saj të lakmueshme në postimin e radhës.

E veshur me veshje provokuese duke iu dhënë vëmendje pasurive të saj trupore, bukuroshja bionde arrit të komentohet nga mijëra ndjekësit e saj.

Image

Gjithashtu, ajo zbuloi edhe asetet për të cilat edhe lakohet emri i saj në media të shkruara.

Kujtojmë se, Lindsey shpesh shfaqet me rroba provokuese, gjithashtu edhe e zhveshur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat