Irina Shayk shfaqet e zhveshur në pozat e fundit

Bota e Yjeve

Irina Shayk shfaqet e zhveshur në pozat e fundit

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 22:02
Irina Shayk

Irina Shayk është zhveshur e tëra vetëm në këpucë derisa ka pozuar me të brendshme Savage x Fenty në të brendshme

Irina Shayk ka treguar edhe njëherë asetet e saj prej supermodeleje ku ka treguar trupin e saj seksi.

Bukuroshja ruse ka pozuar pa këmishë derisa ka pozuar një bashkëpunim të ri me bërësin e këpucëve Tamara Mellon, një ndërmarrës i modës britanik.

Bukuroshja, e cila ka një fëmijë me Bradley Copper, ka të veshur pantallona të ngushtë dhe këpucë Tamara derisa pozon tepër joshëse para aparatit. 

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat