Arta Nitaj publikon poza joshëse para pasqyrës

Bota e Yjeve

Arta Nitaj publikon poza joshëse para pasqyrës

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 22:17
Arta Nitaj

Arta Nitaj është një nga femrat më të komentuara shqiptare dhe po ashtu mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.

Vetëm në llogarinë e saj personale në Instagram, bukuroshja nga Peja numëron mbi 300 mijë ndjekës, e ku nuk mungojnë as pozat provokuese në të cilat ajo shfaqet përherë plot sharm.

Edhe në postimet e radhës, nuk kishte si të jetë më ndryshe, përveç se disa imazhe që marrin gjithë vëmendjen.

Image

Teksa shijon darkë në një restorant luksoze, të tillë e kishte dhe veshjen, modelja dhe aktorja e njohur që u shfaq tejet joshëse.

Në një kostum ngjyrë ari, bluzë të shkurtër që ia theksonte belin dhe pantallona me po të njëjtin model dhe ngjyrë, ajo dukej tejet tërheqëse. Në njërin nga pozat, Arta nuk hezitoi të pozoi para pasqyrës duke theksuar të pasmet e formësuara.

Image

Brenda pak minutash, Arta pranoi mijëra pëlqime dhe komente të shumta, duke bërë që edhe një herë të jetë në fokus.

Kujtojmë që Arta së fundi po kalon pushimet në Dubai, atje ku edhe festoi ditëlindjen e 25-të dhe është po ashtu një nga vendet që ajo ka deklaruar se e pëlqen më së shumti, prandaj edhe vizitat atje janë të shpeshta nga ana e zeshkanes nga Kosova.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat