Selena Gomez senzacionale me të zeza

Bota e Yjeve

Selena Gomez senzacionale me të zeza

Nga: Bota sot Më: 19 tetor 2021 Në ora: 17:36
Selena Gomez

Selena Gomez u shfaq shumë elegante kur u ngjit në skenën e Coldpay në The Late Late Show me James Corden.

Derisa ishte në intervistë, ajo ka performua njërën nga hitet e albumin të saj të nëntë Music Of The Spheres.

James Corden u përfshi në një band me Selena Gomez.

Ajo dukej senzacionale me të zeza kur përformoj hitin e saj Let Somebody Go./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat