Eva Longoria shkëlqen në bikine

Bota e Yjeve

Eva Longoria shkëlqen në bikine

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 20:59
Eva Longoria

46 vjeçarja, Eva Longoria nga “Desperate Housewives” ka treguar asetet e saj seksi në bikine derisa po i shijon pushimet në Meksikë

Veterania e Hollywoodit, Eva Longoria ka arritur që të jetë në top formë pavarësisht se është njëra prej aktoreve më të zëna dhe producentë që tani po e rrit edhe një djalë.

46 vjeçarja dhe veterania e “Desperate Housewives” ka treguar përsëri që ajo di të ruajë asetet e saj derisa ka modeluar në bikine të kaltra derisa është në pushime në Cabo San Lucas të Meksikës.

Producentja e Devious Maids, është parë duke shëtitur në plazhin me rërë të bardhë derisa luanë me fëmijën e vetëm të saj, Santiago Enrique Baston që ka vetëm dy vjet.

Image
Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat