Angelina rikthehet me bukur se kurrë

Bota e Yjeve

Angelina rikthehet me bukur se kurrë

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 22:47
Angelina Jolie

Angelina Jolie ka bërë një paraqitje tepër elegante me një fustan ngjyrë kafe derisa është paraqitur në premierën e filmit të saj “Eternals” që u shfaq në LA bashkë me prindërit e saj.

Angelina Jolie e ka përcjellur premierën e Eternals në Los Angeles të hënën bashkë me pesë fëmijët e saj, Maddox (20), Zahara (16), Shiloh (15) dhe binjakët Vivienne dhe Knox.

Aktorja (46), është për momentin në një betejë ligjore me babanë e tyre, Brad Pitt.

Jolie ka luajtur përballë Gemma Chan, Salma Hayek dhe Richard Madden në filmin e ardhshëm për superheronjtë, Eternals.

Filmi i Marvel paraqet një garë në mes të qenieve të pavdekshme me fuqi supernjerëzore të cilat jetojnë fshehtas në tokë.

Eternals pritet ta këtë premierën botërore në kinematë e SHBA më 5 nëntor.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat