Selena Gomez debuton një prerje flokësh të re bob

Bota e Yjeve

Selena Gomez debuton një prerje flokësh të re bob

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 09:13
Selena Gomez

Selena Gomez zbuloi një ndryshim të ri të hënën në TikTok, duke ndërruar flokët e saj të zeza dhe të gjata me një bob të shkurtër dhe të hijshëm.

Dhe ndërsa qëllimi i paraqitjes së rrallë të yllit 29-vjeçar në mediat sociale ishte promovimi i finales së serialit “Only Murders in the Building”, fansat dukeshin më të interesuar për prerjen e flokëve të saj.

Image

“Dukesh shumë mirë me flok të shkurtra Selena”, komentoi dikush. “Ti dukesh bukur me çdo stil flokësh”, shkroi një tjetër.

Shumë gjithashtu e krahasojnë pamjen e Gomez me stilin e flokëve të personazhit të saj “Wizards of Waverly Place”, Alex Russo, e luajtur në serinë Disney, ndërsa disa e krahasuan atë me pamjen e saj në Met Gala 2017.

Kohët e fundit, ajo u bë bionde platini për verën, e më vonë i tha Vogue se “kishte kohën më të mirë” me flokët më të ndritshme.

“Unë mendoj se jam padyshim më shumë një personazh kur jam bionde”, tha ajo. “Ndjeva se mund të bëja gjëra të çmendura me flokët e mi ose të provoja pamje të reja me grimin tim. Ishte thjesht shumë argëtuese”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat