Zonjat që magjepsën tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Zonjat që magjepsën tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 20 tetor 2021 Në ora: 10:47
Ciara

Ciara, Halle Berry dhe Hailey Bieber u shfaqën në tapetin e kuq në Elle Women në Hollywood.

Këngëtarja dha një shfaqje magjepsëse me një veshje të 'rrezikshme'.

Ndërsa Halle u shfaq me një fustan mahnitës, në ngjyrë të zezë dhe lule rozë.

Hailey zgjodhi një veshje bardhë e zi shumë elegante, të ngushtë për trupi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat