“Nuk mund të jetoj pa ty”

Bota e Yjeve

“Nuk mund të jetoj pa ty”

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 22:35
Rita dhe Elena Ora

Ditën e sotme, motra e Rita Orës, Elena feston ditëlindjen. Në këtë ditë speciale, krahas urimeve të shumta, nuk kanë munguar as disa fjalë të ngrohta nga këngëtarja me famë botërore.

Rita ka publikuar disa imazhe, krahas së cilave ka përfshirë dhe disa kur kanë qenë të vogla.

“Shumë shumë shumë urime ditëlindjen për motrën time, menaxheren dhe partneren time në krim, Elena Ora. Nuk mund të jetoj pa ty, këtu për një kapitull tjetër”, ka shkruar Rita.

Kujtojmë që këngëtarja ka treguar gjithmonë për raportin e ngushtë që gëzon me të motrën.

Rita ndodhet aktualisht në SHBA, bashkë me partnerin e saj, regjisorin Taika Waititi, me të cilin u njoh gjatë qëndrimit në Australi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat