Krejt transparente, aktorja tregon pjesët intime

Bota e Yjeve

Krejt transparente, aktorja tregon pjesët intime

Nga: Bota sot Më: 21 tetor 2021 Në ora: 22:35
Karrueche Tran

Karrueche Tran mori pjesë në festën e ditëlindjës së doja Cat në Los Angelos të mërkurën.

Duke goditur restaurantet si Catch dhe Delilah, aktorja ngriti temperaturat kur shfaqi pasuritë e saj të bollshme me një fustan jeshil të tejdukshëm.

Ajo zgjodhi të mbulonte thithkat vetëm me një aksesorë nën fustanin e saj të tejdukshëm.

Ngjashëm nuk arriti të fshehtë as tangat e saj, që tregonin gjithqka./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat