Ryva Kajtazi si Jennifer Lopez

Bota e Yjeve

Ryva Kajtazi si Jennifer Lopez

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 22:19
Ryva Kajtazi

Se këngëtaret po ndryshojnë nga viti në vit, kjo tashmë dihet dhe shihet.

Edhe këngëtarja Ryva Kajtazi po duket ndryshe, nukur dhe tejet bashkojore në të gjitha paraqitjet e fundit.

Ajo, po komentohet përditë për pamjen e re. Ryva, thotë se nuk ka asnjë ndërhyrje dhe krejt kjo është rezultat i punës në palestër dhe mënyrës së të ushqyerit.

Image

Ryva ka publikuar disa foto të reja nga xhirimet e vitit të ri, ku po duket shumë e ngjashme me dicën e muzikës dhe filmit, J.Lo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat