Kate Middleton ruan këto këpucë prej 17 vitesh

Bota e Yjeve

Kate Middleton ruan këto këpucë prej 17 vitesh

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 08:38
Kate Middleton

Nëse ekziston diçka për të cilën Kate Middleton bie gjithmonë në sy, pa diskutim do të thonim pamja e saj e jashtme.

Evolucioni i stilit të dukeshës së Cambridge jo vetëm që ka habitur dhe vazhdon të habisë të gjithë, por ka ndikuar drejtpërdrejt në shitjet rekord të disa prej veshjeve dhe aksesorëve të saj të preferuar.

 E thënë më ndryshe, duket se çdo që vesh ose Kate Middleton shndërrohet në një ''must'' për shumë femra.

Por e dini që dukesha e Cambridge ka akesorë dhe veshje të preferuara që i përdor prej vitesh? Po flasim për çizmet kafe të lëkurës të stilit "cowboy" , të cilat ajo i veshur fillimisht në 2004-ën, në një festival që zhvillohej në Britani, por edhe pak ditë më parë gjatë një shëtitjeje në rrugët e Londrës. Si gjithmonë Princesha na provon se të riciklosh veshjet është gjithmonë ide e mirë.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme.

Image
Kate Middleton
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat