Demi Rose i lë pak vend imagjinatës me pozat e fundit në bikini

Bota e Yjeve

Demi Rose i lë pak vend imagjinatës me pozat e fundit në bikini

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 10:22
Demi Rose

Modelja amerikane ka treguar sërish trupin e formësuar.

Demi Rose e cila ka marrë famë pikërisht për shkak të linjave trupore nuk heziton që ato ti ekspozojë cdo ditë.

Edhe në imazhet e fundit modelja ka treguar më shumë se që duhet nga trupi saj i formësuar.

Veshur në bikini dy ngjyrëshe Demi ngacmoi keq imagjinatën e ndjekësve të saj ani pse të mësuar me provokime të tilla si ky.

Ajo mori mijëra komente nga fansat të cilët e komplimentuan për tupin e mrekullueshëm.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat