Kourtney Kardashian ka këtë reagim pas fejesës

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian ka këtë reagim pas fejesës

Nga: Bota sot Më: 25 tetor 2021 Në ora: 14:55
Kourtney Kardashian

Një javë pasi Kourtney Kardashian është fejuar me të dashurin e saj Travis Barker, ajo është në mosbesim.

'Nuk mundem ta besoj se kishte ishte vetëm një javë më parë @travisbarker', shkroi ajo në Instagram, bashkë me një emoji trëndafili.

Në një ngjarje të veqantë, baterist u ulë në gjunjë në Montecito, në Kaliforni për të kërkuar dorën e saj.

Kourtney Kardashian është nënë e tre fëmijëve./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat